Home » Contact

Advies nodig of een offerte aanvragen?

Onze adviseurs staan voor u klaar

    Bedrijfsinformatie

    Van Kessel Olie B.V.

    Bezoekadres
    Milheesestraat 19
    5763 AD Milheeze
    KvK
    17062478

    Webportal tankpassen

    Onze accountmanagers

    André van Doorn

    Accountmanager Agri, Aannemerij & Transport 06-53 31 22 59
    a.vandoorn@vankesselolie.nl

    Joes van Griensven

    Accountmanager Transport 06-41 63 50 59
    j.vangriensven@vankesselolie.nl

    Brent Vulders

    Accountmanager E-Mobility 06-10 72 78 69
    b.vulders@vankesselolie.nl

    Marlies Rossen

    Accountmanager Agri, Aannemerij & Transport 06-23 59 01 12
    m.rossen@vankesselolie.nl

    Hein Peeters

    Accountmanager Agri & Aannemerij 06-51 44 13 58
    h.peeters@vankesselolie.nl

    Rik Bukkems

    Accountmanager Tankpassen 06-22 90 82 24
    r.bukkems@vankesselolie.nl

    Joan de Kort

    Accountmanager E-Mobility 06-31 95 26 42
    j.dekort@vankesselolie.nl

    Maurice van der Linden

    Accountmanager Tankpassen 06-13 48 23 29
    m.vanderlinden@vankesselolie.nl

    Marco Schot

    Accountmanager Industrie 06-46 27 36 79
    m.schot@vankesselolie.nl

    Wim Boerema

    Accountmanager Agri, Aannemerij & Transport 06-10 72 71 20
    w.boerema@vankesselolie.nl

    Perry Wens

    Accountmanager Energietransitie 06-51 32 90 97
    p.wens@vankesselolie.nl

    Arjan Buur

    Accountmanager Automotive 06-13 73 46 84
    a.buur@vankesselolie.nl

    Tom Gisbers

    Sales Manager 06-11 04 58 19
    t.gisbers@vankesselolie.nl

    Blijf op de hoogteVolg ons op

    Schrijf je in vooronze nieuwsbrief